Můj 2. blog s kámoškou tady

Prosím hlásky jsem v 6. kole SONC tady

a ještě v 1. kole SONB tady

Září 2009

Diplomy za 3. bublinu

30. září 2009 v 16:26 Diplomy pro vás
Tak mam tu pro vás diplomy za 3 bublinu. Škoda, že se vás zapojilo docela málo. No a jak se jinak máte?
Zatim se mějte, papa


3. Bublina-Konec

29. září 2009 v 16:46 Bubliny
Ahojky, jak se máte a co škola? No já se mam docela fajn, ale mam toho ted´ve škole docela hodně, testy, zkoušení atd. Mám tu pro vás bublinu, doufám, že se vás zapojí co nejvíc. Napište, co si myslí nebo říkají Troy a Chad.
Zatím se mějte


Enrique Iglesias

25. září 2009 v 18:22 Enrique Iglesias
Datum narození: 8.5.1975

Místo narození: Madrid, Španělsko

Znamení: BýkV osmi letech se mladý Enrique přestěhoval do Miami za svým otcem. Přestože jeho dětství bylo do jisté míry stvořené pro úspěch díky úspěchu jeho rodičů, přesto Enrique nebyl zhýčkaný a nevyužíval svého postavení. Vyrůstal stejně jako ostatní jeho spoluvrstevníci nijak výjimečným životem. Po roce studia obchodní univerzity v Miami se nakonec rozhodl pro vlastní pěveckou dráhu. Začínal v roce 1995 pod pseudonymem Enrique Martinez. Jeho pravé jméno si ho všude našlo, a proto když odjel natáčet své první španělsky zpívané album pojmenoval jej Enrique Iglesias. Po natočení následoval obrovský úspěch, prodalo se více než 6 miliónů nosičů a Enrique získal ocenění Grammy. Předtím, než natočil první anglicky zpívané album se stal známým především v latinském světě. Během krátké doby se stal natolik oblíbeným a hledanou popstar, že kamkoliv při svém světovém turné přijel, měl všechny stadióny vyprodané. Jeho alba se začaly prodávat po miliónech, získal mnoho ocenění (Grammy, American Music Awards, Premios Lo Nuestro) a dokonce se stal slavnější, než jeho rodiče. Nejvíce jej proslavil song "Bailamos", který natočil pro soundtrack k filmu Willa smithe wild wIld west. Enrique natočil alba ve čtyřech jazycích španělsky, anglicky, portugalsky a italsky. Oblibu si získal také na Taiwanu, Rusku a Středním východě.Diplomek pro Phoebea

22. září 2009 v 17:36 Diplomy pro vás
Ahojky mam tu další diplomek za spřátelení tentokrát pro Phoebea. Má moc krásný blog o Charmed tady. Doufám, že se diplomek líbí.
Zatím papa


Vzhůru do oblak

21. září 2009 v 14:23 Vzhůru do oblak
Je to animovaný film od Walta Disneyho. Hrdinou Vzhůru do oblak je chlapec jménem Carl, samotář, který se seznámí s dívenkou Ellie, a najde v ní spřízněnou duši. Oba jsou snílci, kteří by se rádi vydali do Jižní Ameriky po stopách svého velkého vzoru, dobrodruha Muntze. Pak vyrostou, vezmou se, prožijí spolu docela obyčený, leč v obyčejném slova smyslu opravdu nádherný život... a my během famózní bezeslovné sekvence pochopíme, že kdepak, hrdinou nebude chlapec, nýbrž DŮCHODCE jménem Carl Fredrickson, zahořklý dědula s berlemi, který po smrti své lásky chřadne v ústraní, dokud jej okolí neznechutí natolik, že se rozhodne zužitkovat svou celoživotní praxi pouťového prodavače balónků, přiváže jich na dům celé tisíce, a vznese se do oblak za svým dávným jihoamerickým snem. Plán má zpočátku jen jedinou chybku: Černého pasažéra, konkrétně klučinu jménem Russell, který byl v zájmu získání skautícké placky za pomáhání starým lidem až příliš dotěrný. Ti dva spolu budou muset přinejmenším nějaký čas vycházet, a určitě není žádným překvapením, když se tak trochu skamarádí. A když pak skutečně dorazí na místo, kam Carl mířil, dočkají se mnoha překvapení, z nichž mluvící pes (ne skutečně mluvící, má proklatě rafinovaný obojek) je asi tím nejmenším. Prožívají zkrátka hodně napínavých dobrodružství.
Diplomek za 3. tipovačku

18. září 2009 v 19:24 Diplomy pro vás
Čauky, tak už jsem udělala diplomy za 3. tipovačku. Správná odpověd´ byla za c) z fyziky. Diplomek je společný, tak snad se líbí.


Diplomek + hlásky

17. září 2009 v 17:29 Diplomy pro vás
Ahojky mam tu další diplomek za spřátelení pro janu.miley, má blog o všem možném tady. A ještě jsem vás chtěla poprosit o hlásky jsem v SONC s Vanessou Hudgens tadík a ještě v další SONC tentokrát se Shannen Doherty tady Moc vám děkuju za hlásky.
Zatím papa


Diplomek

15. září 2009 v 6:47 Diplomy pro vás
Ahojky jak se máte? Já se mam docela fajn, akorát mi v poslední době štve to počasí, zase bych chtěla léto a prázdniny, nejradši bych vrátila čas, no jo no to se mi asi nepovede, budu zase muset čekat na příští rok, až budou prázky a léto.
Jo a taky tu mam diplomek pro Miss Tisdale za Top SB. Doufám, že se líbí.


3. Tipovačka-Konec

13. září 2009 v 18:49 Tipovačky
Ahojky, mam pro vás 3. tipovačku. Tak snad se vás zapojí, co nejvíc.

Tipněte si z jakého předmětu budeme psát zítra test?

A) Z matiky

B) Ze zeměpisu

C) Z fyziky


Diplomek bude společný. Zatim papa


Diplomek pro Miss Tisdale

11. září 2009 v 20:04 Diplomy pro vás
Ahojky, mám tu další spřátelko, tentokrát s Miss Tisdale. Má blog o všem možném, ale hlavně o Ashley Tisdale tady. Snad se líbí diplomek.


Roxette

10. září 2009 v 18:09 Roxette
Skupinu Roxette tvořili dva členové Gun Marie Fredrikson nejhezčí ježek ve Švédsku nazývaná srdcem této skupiny (narozena 30.května 1958 v Ossj1) a Per H?kan Gessle mozek ROXETTE tvoří 98 % všech písní (Per se narodil 12.ledna 1959 v městečku Halmstad. Poprvé se Per s Marií setkali v jednom knihkupectví. Per byl v té době zpěvákem v populární švédské skupině Gyllene Tider. Marie začala svoji zpěváckou kariéru až dva roky po tomto setkání. Per si pozval Marii i na nahrávání svého prvního sólového alba "Per Gessle". Nazpívali spolu 3 písničky: "Om Du Har Lust", "Rydd" a "T nda En Sticka Till". Marie spolupracovala i na Perově albu "Scenner" a spolu nazpívali "Inte Isar". Na podzim roku 1985 složil Per skvělou píseň, kterou chtěl zařadit na své příští sólové album. Ale Rolf Nygren, šéf jeho gramofonové firmy, se domníval, že by měl zmíněnou písničku raději natočit s Marií. Per byl touto myšlenkou nadšen. A tak se zrodilo nové duo. Po debutovém singlu "Neverending Love", který se stal velikým letním hitem roku 1986 v celé Skandinávii se velmi dobře prodávalo i jejich první sólové album "Pearls Of Passion". ROXETTE slavili první úspěchy a v následujícím roce (1987) se Per s Marií vrátili na trh s remixovým albem jejich debutu, které pojmenovali "Dance Passion". Nejznámější jejich písničky jsou např. Spending my time, Listen to your hurt, It must have been love atd.


Penélope Cruz

8. září 2009 v 18:20 Penélope Cruz
Datum narození: 28. 4. 1974

Místo narození: Madrid, Španělsko

Znamení: Býk


Penelope Cruz měla být původně tanečnicí, ovšem osud ji zavál do hollywoodských vod, kde zakotvila v jedinečných filmech. U Penelope se herecké nadání projevovalo již v jejích raných letech. Ráda se předváděla a imitovala různé pořady v televizi. Od svých pěti let navštěvovala kurzy baletu. Tanec ji zcela pohltil, proto nebylo divu, že se přihlásila na konzervatoř. Ovšem něco jiného jsou hodiny propocené v tělocvičně a proti tomu vidina slávy, která je tak těžko dosažitelná. Penelope tedy již v patnácti letech opustila střední školu a zúčastnila se konkurzu do talentové agentury, který vyhrála. Přišlo tedy účinkování ve španělských televizních show, které byly vlastně předstupněm k opravdovým filmovým rolím. K úspěchu ji předurčoval samozřejmě talent, ale především její překrásná tvář lemovaná nádhernými kaštanovými vlasy. Opravdový filmový debut přišel v roce 1991 a jmenoval se El Laberinto Griego(Řecký labyrint), poté přišel oscarový snímek Belle époque. S filmem Ham Ham (Šunka Šunka) se stala opravdovou bohyní celého Španělska. A to jí bylo teprve sladkých sedmnáct let. Její další filmy jsou např. Krása divokých koní, Na dno vášně, Krev andělů atd.Diplomy pro mě

7. září 2009 v 17:14 Diplomy pro mě
Ahojky mam tu pár diplomů za různé soutěže od vás, takže vám moc děkuju jsou krásný.

Hlásky Prosím

6. září 2009 v 17:42 Informace
Ahojky moc vás prosím o hlásky. Jsem v SONPísnička, jsem tam s Avril Lavigne s písničkou No body´s home na http://contests-for-you.blog.cz/0909/sonpisnicku-0-01-1-kolo#komentare a ještě na http://carodejky-magic.blog.cz/0909/1-kolo-soncelebrita, jsem tam jako Terka-Prue s Vanessou Hudgens. Moc děkuju za hlásky, když budete potřebovat oplatim. Zatím se mějte papa.


Sandra Bullock

3. září 2009 v 17:27 Sandra Bullock
Datum narození: 26. 7. 1964

Místo narození: Arlington, Virginie, USA

Znamení: Lev


Sandra Bullock je starší dcerou učitele zpěvu Jahna a operní zpěvačky původem z Německa Helgy. Vyrůstala střídavě v Německu a USA se svými rodiči a svou o tři roky mladší sestrou Gesine. Již od dětství se předváděla v dětském sboru, jehož produkci měla na starosti její matka. Když byla ještě teenager, její rodina se přestěhovala zpátky do Washingtonu. Začala studovat střední školu Washington-Lee v Arlingtonu ve Virginii. Po absolvování v roce 1982, začala studovat herectví na East Carolina University v Severní Karolíně. Po úspěšném absolvování se přestěhovala do New Yorku, kde začala svou hereckou kariéru. Zde si zahrála v mnoha divadelních představeních. Její nejúspěšnější role byla pro nekomerční produkci "No Time Flat", za zpodobení jižní krásky získala pochvalnou kritiku. Její největší role byla ve filmu Nebezpečná jízda, který jsme mohli vidět i u nás.Diplomy za 4. bleskovku

2. září 2009 v 16:45 Diplomy pro vás
Čauky, tak už tu pro vás mam diplomy za 4. bleskovku. Doufám, že se vám líbí a díky za účast.


Zase škola

1. září 2009 v 15:14 Informace
Ahojky, tak nám zase začala škola. Škoda jsem radši, když jsou prázdniny. No první den docela šel, ale potom až se to rozjede, tak to budou samí testy a učení. Moc se na to netěšim. A co vy jste rádi, že začala škola? Dneska jsem byla nakupovat ještě zbytek věcí do školy. No jo, co nám zbývá, musíme si zase zvyknout.