Můj 2. blog s kámoškou tady

Prosím hlásky jsem v 6. kole SONC tady

a ještě v 1. kole SONB tady

Říjen 2009

Ahojky

30. října 2009 v 20:33 Informace
Ahojky jak si užíváte prázdniny? Já super od středy jsme s kámoškou slavili Hallowenn bylo to bezva. No ještě víkend, ten už jsem sice doma, ale aspon je klid od školy. Jinak už budu zase na blogu. Tak se zatim mějte.
Papa


Daniel Landa-Touha

27. října 2009 v 19:57 Daniel Landa
Ahojky moc krásná Landova písnička Touha. Našla jsem k ní jenom tenhle videoklip, ale jde hlavně o tu písničku. Jinak o prázdninách nevim, jak tady budu, snad jsem přidam nějáký článek, když bude čas.


Výsledek třídění sbnek

26. října 2009 v 6:50 Informace
Ahojky, tak už mam pro vás výsledky třídění sbnek. Takže takhle to dopadlo:


Top sb:

1. Adel-zapsala se

2. Phoebe(ája)-zapsala se


Normal sb:

1. kikina67-zapsala se

2. WejkaCZe-zapsala se

3. Eliška-zapsala se

4. Vivienne-zapsala se

5. Beltrix-zapsala se


Nezapsali, mažu:

1. Lady Alyss

2. Dajdulinka

3. Denda a Tinka

4. BoJulIk

5. Marusk(Q)-Avril

6. Jull


Ostatní si prozatím nechám a dám jim ještě šanci.


Nové Sb

1. Willinka

2. Lucik

3. Kikina

4. Mrs.Adulaila

5. All princes

6. MilenQa

7. Thomas

8. Hannah a Lola

9. Lucík-Paige


Kdybych na někoho zapomněla, tak dejte vědět.

Johny Depp

23. října 2009 v 7:27 Johny Depp
Datum narození: 9. 6. 1963

Místo narození: Owensboro, Kentucky, USA

Znamení: Blíženci


Má tři starší sourozence, sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako jeho osobní manažerka, sestru Debbie a bratra Daniela Deppa, který se živí psaním scénářů. Má indiánské, německé a irské předky ( jeho prababička byla čistokrevná indiánka z kmenu Cherokee). Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli. Johnny Depp se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Nejznámější filmy třeba Střihoruký Edward, Karlík a továrna na čokoládu, Piráti z Karibiku atd.2 diplomky za spřátelení

20. října 2009 v 19:15 Diplomy pro vás
Ahoj mam tu 2 diplomy za spřátelení. První je pro Kikinu má krásný blog tady a druhý je pro Willinku má pěkný blog tady Snad se líbí.

Robbie Williams-Feel

19. října 2009 v 6:45 Robbie Williams
Moc krásná písnička od Robbieho Williamse a je k tomu i moc pěkný klip. Jo a nezapomente na třídění sbnek.


2. Třídění Sbnek-Konec

18. října 2009 v 8:20 Informace
Ahojky, tak už dlouho jsem nedělala třídění sbnek, takže po dlouhé době ho sem dávám. Budu ráda, když se zapíšete. Třídění bude trvat do 22.10. 2009.


1. Přezdívka

2. Blog

3. Proč chcete být moje sbnko

4. Jak často chodíte na můj blog

Diplomky za spřátelení

17. října 2009 v 13:06 Diplomy pro vás
Ahojky, tak mám tu další dvě spřátelení. První je Lucík-Paige její blog je tady a další je s MileynQou tady. Doufám, že se diplomky líbí.Diplomy za 5. bleskovku

17. října 2009 v 8:22 Diplomy pro vás
Ahojky, tak už jsem konečně udělal diplomy za 5. bleskovku. Jsem ráda, že se vás zapojilo hodně. Snad se vám diplomy líbí.Daniel Landa

15. října 2009 v 7:10 Daniel Landa
Datum narození: 4.11.1968

Místo narození: Praha, Československo

Znamení: Štír


Po vystudování oboru hudebně dramatického na pražské konzervatoři v roce 1988 se seznámil se svou nynější manželkou Mirjam Miller, se kterou se v roce 1991 oženil a se kterou vychovává dcery Anastázii, Roxanu a Rozálii. Přestože Daniel Landa vystudoval konzervatoř, hraní se věnuje naprosto minimálně. Jako herec účinkoval pouze ve filmech Proč, Černí baroni a v německém seriálu Alles ausser Mord. Také účinkoval ve svém muzikálu Krysař, kde hrál hlavní roli. Více než herectví se však Landa věnuje tvorbě scénářů, které až na výjimku (film "Zvláštní schopnosti") zůstávají nezfilmovány. Landova hudební dráha začíná v roce 1987, od kdy působí v kapele Orlík. S Orlíkem však nahrál pouhé 2 desky (Oi! a Demise) a záhy po revoluci se roku 1992 kapela rozpadá, hlavně kvůli všeobecné kritice textů písní. To však kupodivu Landu neodradilo, ba spíš naopak. V témže roce se vydává na sólovou dráhu svým albem Valčík, následuje Chcíply dobrý víly, Pozdrav z fronty, Smrtihlav atd. Za svou hudební tvorbu obdržel již dvanáct zlatých a pět platinových desek, v roce 2000 byl vyhlášen firmou EMI nejúspěšnějším českým autorem za posledních deset let. Mimo zpěvu, který považuje za svou velkou zálibu se poměrně úspěšně věnuje autokrosu, truckům a rallye, u které jediné vydržel až dodnes.

Bleskovka č. 5-Konec

14. října 2009 v 6:59 Bleskovky
Tak mam tu pro vás bleskovku, tak doufám, že se vás zapojí co nejvíc.


1. Ahojky

2. Jak se máte?

3. Co škola?

4. Máte rádi podzim?

5. Jste rádi, že už je taková zima?

6. Těšíte se na vánoce?

7. Do jaké chodíte třídy?

8. Co na diplomek?

9. Papa

Další diplomy pro mě

12. října 2009 v 6:45 Diplomy pro mě
Ahojky, tak mam tu další várku diplomů pro mě. Jsem za ně moc ráda, jsou hezký.
Moc vám děkuju.
Enrique Iglesias-Escape

11. října 2009 v 12:37 Enrique Iglesias
Moc hezká písnička Enrique Iglesiase a k tomu i pěkný klip.


Diplomek

7. října 2009 v 18:41 Diplomy pro vás
Ahojky mám tu diplomek pro music-sofi za spřátelení. Má moc krásný blog hlavně o Avril Lavigne tady. Doufám, že se diplomek líbí.
Zatím se mějte hezky, papa.


Robbie Williams

4. října 2009 v 19:19 Robbie Williams
Datum narození: 13. 2. 1974

Místo narození: Stoke-on-Trent, Anglie

Znamení: Vodnář


První zkušenosti s uměním našel již v brzkém věku v malé hospůdce U Rudého Lva, která patřila jeho rodičům.Ti se ale rozvedli, když byly Robbiemu dva roky. Školu vystudoval bez problémů. Zato zaměstnání mu dělalo problémy, neboť jako prodavač odrazoval lidi od koupě. Již v patnácti se stal členem chlapecké skupiny Take That. Tak asi po roce a půl hráli v jednom klubu a sál puberťaček se rozječel. Tehdy si uvědomili, že tohle je jejich cílová skupina. Od té doby jejich kariéra prudce rostla a získali si milióny fanoušků. Jenže pro něj, jako dospívajícího mu tato sláva začala vadit. Známé jsou potíže s alkoholem a drogami. Jelikož už to nemohl dále vydržet rozhodl se i před odpor vydavatelské firmy ze skupiny Take That odejít. Ta se s ním hned začala soudit a jen na soudních výlohách musel zaplatit statisíce liber. K jeho nejvýznamnějším úspěchům patří i album: Swing When You\'re Winning, přes které se mu podařilo zasáhnout všechny vrstvy publika. Známé jsou jeho poměry s osobnostmi např s Gerri Halliwel, když už nemohl vydržet nápor novinářů svěřil, že se sní vyspal. Podle jeho vlastních slov je pro něho v životě nejdůležitější rodina, rodiče, sestra Sally a nevlastní sestra Peta Thom Williams. "Bez jejich podpory bych byl již dávno na dně!" říká Robbie.