Můj 2. blog s kámoškou tady

Prosím hlásky jsem v 6. kole SONC tady

a ještě v 1. kole SONB tady

Prosinec 2009

Avril Lavigne- Innocence

31. prosince 2009 v 12:35 Avril Lavigne
Mam tu písničku od Avril Innocence. Krásná.


Daniel Radcliffe fotky

30. prosince 2009 v 16:00 Daniel Radcliffe
Ahojky mam tu fotečky Daniella na jedné akci. Docela mu to sluší.


Hlásky prosím

29. prosince 2009 v 11:40 Informace
Ahojky moc vás prosím o hlásky jsem v 5. kole SONC tady. Jsem tam jako Terka-Prue se Shannen Doherty. Moc vám děkuju.
Papa


Ashley Olsen

26. prosince 2009 v 16:30 Ashley Olsen
Datum narození: 13.6. 1986

Místo narození: Sherman Oaks, Kalifornie, USA

Znamení: Blíženci


Narodila se o dvě a půl minuty starší než její sestra Mary Kate. Když bylo Ashley devět měsíců, matka vzala ji i její sestru na konkurz do seriálu Full House (Plný dům).Sestry konkurz vyhrály a tak se až do jejich devíti let dělily o roli hlavní hrdinky Michelle Taner. Ashley byla ostýchavá a tak hrála spíše vážné a hromadné scény,kdežto extrovertní Mary Kate hrála scény spíše komické a veselé. Již během seriálu stačily sestry založit úspěšnou společnost Dualstar Production Group a pod ní natáčely své první filmy. Jejich otec jim po skončení Full House najal jejich tiskového mluvčího Roberta Thorna. Ashley Olsen natočila společně se svou sestrou mnoho méně či více úspěšných filmů, v poslední době se ale sestry rozhodly vyrazit každá na svou sólovou dráhu.5 Tipovačka-Konec

25. prosince 2009 v 16:14 Tipovačky
Ahojky, tak už dlouho nebyla tipovačka, takže vám ji sem dávám. Vzhledem k tomu, že je po vánocích, tak bude taková trochu povánoční.

Tipněte si, který z těchto dárků jsem dostala k vánocům:

A) Mobil

B) Ipod

C) Boty


Tak konec diplomy budou co nejdříve.

Katy Perry- Hot n´ cold

24. prosince 2009 v 14:51 Katy Perry
Ahojky mam tu hezkou písničku Katy Perry Hot n´cold. Pěkná písnička. Jinak přeju krásný vánoce.Oznam

23. prosince 2009 v 12:09 Informace
Ahojky jen vám chci říct, že tady nebudu moc o vánocích, tak si mě prosím nemažte. Občas přibude nějáký článek a oběhnu sb. No a co vy jak se máte?
Zatím papa vaše Terka-Prue


Mary Kate Olsen

21. prosince 2009 v 19:08 Mary Kate Olsen
Datum narození: 13.6. 1986

Místo narození: Sherman Oaks, Kalifornie, USA

Znamení: Blíženci


Mary-Kate se narodila o 2 minuty později než Ashley Oslen v 8:24 na pátek 13. Když se holky narodily , měli už doma staršího brášku Trenta Williama , který se narodil 6. května 1984. Zprvu jako dvojčata nejevily veliký obdiv, ale když je matka v 6 měsících vzala na konkurz na roli malé Michelle Tanner v seriálu Full House (Plný dům), udělali na režiséry velký dojem - když si je vzali do náruče a chtěli si je pochovat - nebrečely a nedělali skandály.O roli Michelle se dělili. A tak se stalo, že se v 9 měsících konečně ukázali na scéně coby Michelle, miláček rodiny Tannerů. Mary-Kate měla v dětských letech větší um než Ashley, a tak na ní vyšli ty směšné a aktuální scény a Ashley se svým miloučkým pláčem a vážností zastupovala vážné a hromadné scénky. 16.února 1989 se holkám narodila sestřička , které dali rodiče jméno Elizabeth Marie Olsen jinak zvaná Lizzie. Právě seriál Full House úspěšně odrazil jejich kariéru, vysíláním ve více než 75 zemích světa včetně ČR. Rodičům Mary-Kate se to velice zamlouvalo a tak v roce 1991 najal jejich tatínek Dave Olsen Robeta Thorna na místo coby manažera dvojčat. Ten se s chutí pustil do díla a založil Dualstar Entertaiment Group, zastupující filmy Mary-Kate Olsenové. Dvojčata natočila spoustu filmů, např. Jedeme k babičce, Jak byl dobyt Západ, Malé dohazovačky, Sestry v akci atd. Mary Kate měla problém s anorexií, protože ji každý předhazoval, že je trochu tlustší než Ashley. Nakonec se z toho však dostala.

Twillight sága-Nový měsíc

20. prosince 2009 v 14:57 Twillight
Isabella ,,Bella'' Swanová slaví své 18-té narozeniny s jejím přítelem Edwardem a jeho upíří rodinou. Zatímco rozbaluje své dárky se řízne o balící papír. Ačkoli Cullenovi nepijí lidskou krev, tak Jasper neodolá a zaútočí na Bellu. Edward ji sice v tu chvíli zachrání, ale v domění, že je s ním ve stálém nebezpečí se s ní rozchází a odchází i se svou rodinou z Forks. Bella má velké deprese a trpí. Snaží se utěšit a hodně času tráví s rodinným přítelem Jacobem Blackem. Jacob se jí snaží pomoci. Bella brzy zjišťuje že, když se dostane do nebezpečných situací, tak slyší Edwardův hlas. Začne vyhledávat nebezpečí jako je třeba jízda na motorce. Mezi tím Jacob zjišťuje, že legendy jeho předků nejsou jen staré strašidelné rodinné historky. Jacob a jeho kamarádi z kmene Quileutů jsou opravdoví vlkodlaci, kteří se v blízkosti upíra ve vlkodlaka opravdu promění, aby mohli svůj kmen chránit. Bella tajemství Jakoba a jeho smečky však brzy odhalí. Vlkodlaci musí Bellu chránit před Viktorií, která se vrátila, aby pomstila svého druha Jamese, kterého zabil Edward. Vlkodlaci zabijí Laurenta, který se snaží zaútočit na Bellu, ale Victorie opět uprchne. Jednou, když chce Bella opět slyšet Edwardův hlas, zkouší skočit z vysokého útesu do vody. Chytne ji však silný proud a začne se topit a toto uvidí i ve své vidině do budoucnosti Edwardova sestra Alice. Alice předpokládá, že je Bella mrtvá a spěchá do Forks. Co však ve své vidině neviděla byl Jacob, který Bellu zachránil. Alice totiž nevidí ve svých vizích do budoucnosti vlkodlaky. Po příjezdu domů Bella zjistí, že je u nich Alice. Chce se vrátit zpět, Bella ji však přemlouvá, aby pár dnů zůstala. Alice zjišťuje, že Bella je na tom mnohem hůř než si myslela a ještě ke všemu se ji pokoušeli zabít Laurent s Victorií a kamarádí se s vlkodlaky. Při návštěvě Belly Jacob zvedne telefon a řekne dotyčnému, že Charlie je na pohřbu a zavěsí. Alice s Bellou zjišťují, že telefonát byl od Edwarda, který si myslí, že se Bella při skoku z útesu zabila a že míří přímo do Itálie, kde se chce nechat zabít nejmocnější (královskou) rodinou upírů Volturiovými. Bella s Alicí se okamžitě rozhodnou vydat se za ním, aby se ho pokusily zachránit. Nakonec ho zachrání, ale Volturiové řeknou, že je pustí jen když někdy promění Bellu. Alice řekne, že viděla, že Bellu opravdu promění, a tak je propustí. Skončí to tím, že se Edward zeptá Belly jestli si ho vezme. Tak uvidíme, co se dozvíme v příštím díle.Enrique Igleisas-Ring my bells

16. prosince 2009 v 19:46 Enrique Iglesias
Čauky mam tu pro vás docela hezkou písničku od Enriqueho Iglesiase Ring my bells. Je docela zajímavá.


Diplomky pro mě

15. prosince 2009 v 19:46 Diplomy pro mě
Ahoj. Mam tu zase diplomy od vás jsou moc krásný, díky.Prosím hlásky

14. prosince 2009 v 21:04 Informace
Ahojky, jsem ve 2. kole SONP tady Moc vás prosím o hlásky. Oplatim, když budete potřebovat.
papa


Penélope Cruz-Londýn

13. prosince 2009 v 17:05 Penélope Cruz
Ahojky mam tady další fotky s Penélope Cruz v Londýně. Sluší jí to.


Avrill Lavigne-Nobody´s home

10. prosince 2009 v 14:35 Avril Lavigne
Ahojky mam tu moc krásnou písničku od Avril Nobody´s home. Je moc krásná.


Marek Ztracený-Je to zlý

8. prosince 2009 v 13:45 Marek Ztracený
Ahojky mam tu pro vás další písničku od Marka Ztraceného, tentokrát Je to zlý. Docela hezká písnička.


Diplomy za Předvánoční bleskovku

7. prosince 2009 v 14:38 Diplomy pro vás
Ahojky, tak už tu mam diplomy za předvánoční bleskovku. Snad se vám líbí.


Twillight sága-Stmívání

6. prosince 2009 v 18:22 Twillight

Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová (Kristen Stewart) se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potká tajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena (Rpbert Pattison), který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edward a celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svou dlouhou upírskou historii. Ted´ se Bella s Edwardem do sebe zamilují, ale je to komplikované. Edward by pro Bellu udělal cokoliv, nejdřív se snažil ji ignorovat pro její dobro, ale pak pochopil, že bez ní nemůže být. Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totiž blíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouze kořist. Vše by se vyřešilo, kdyby Edward Bellu kousnutím proměnil taky v upíra. Jenže pro Edwarda je to těžké, nechce to Belle udělat, i když by to Bella strašně moc chtěla. Jak vše dopadne se dozvíme v dalších dílech.


Zac Efron Late Show

5. prosince 2009 v 8:54 Zac Efron
Ahojky mam tu pro vás fotečky Zaca. 24 listopadu na nějáké Late show, docela mu to sluší.


Twillight sága-Nový Měsíc trailer

3. prosince 2009 v 21:01 Twillight
Ahojky dávám sem trailer k Novému měsíci. Je to super film, už jsem na něm byla v kině a úplně úžasný, ještě se tam určitě ještě půjdu. No taková malá ochutnávka.